До чемних та слухняних діток - учнів 1-4 класів  нашого ліцею сьогодні  завітав святий Миколай. І хоч як старалася нечиста сила навернути маленьких глядачів до поганих вчинків, все-таки добро перемогло, а солодкі подаруночки порадували своїм смаком.
Дякуємо учням 9 класу за прекрасне дійство!

... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: vasydymashok | Дата: 2023-12-06 | Коментарі (0)

Найщиріші слова подяки шлемо Вам дорогі наші воїни за те, що Ви захищаєте свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Хай Господь Бог оберігає Вас від ворожих куль, повертайтеся додому живими!!!

Переглянути відео

Переглядів: 21 | Додав: vasydymashok | Дата: 2023-12-06 | Коментарі (0)

4 грудня на базі ІРЦ 2, був проведений тренінг на тему: "Комунікативна толерантність як детермінанта професійної компетентності педагога".
 На цьому тренінгу педагоги Чернівецького ліцею 21 отримали багато цікавої інформації, яку вони зможуть використовувати у своїй педагогічній діяльності.
 Хочемо висловити слова вдячності організатору тренінгу Чернецькій Людмилі та громадській організації "Skill Hub", а зокрема психологу Боярин Лілії та голові ГО Іваніцькій Вікторії за креативний захід, який закінчився отриманням сертифікатів.

Переглянути відео

Переглядів: 20 | Додав: vasydymashok | Дата: 2023-12-06 | Коментарі (0)