Реєстрація | Вхід

функціонує 12 класів,

• учнів І ступеня – 115,
  • учнів ІІ ступеня – 147
  • учнів ІІІ ступеня – 41.

2. Педагогічний колектив:

В школі працює 28 педагогів в т.ч.:

• - 7 педагогам присвоєно педагогічне звання „Вчитель-методист”,
  • - 7 педагогам присвоєно педагогічне звання „Старший вчитель”,
  • - 6 педагогів нагороджено знаком „Відмінник освіти України”,
  • - 1 педагог переможець (1 місце) І-етапу та ІІ-етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"
  • - 4 педагоги стали лауреатами І-етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"
  • - 1 педагог переможець конкурсу "Панорама творчих уроків" м.Київ.

Проблеми, над якими працює педагогічний колектив:

• - реалізація компетентнісного підходу та формування образного і логічного мислення учнів під час навчально-виховного процесу;
  • - Виховання в учнів національної і загальнолюдської культури та створення умов для творчої особистості;
  • - розвиток почуття любові та гордості за свою Батьківщину і свій народ;
  • шанобливе ставлення до культурних та історичних пам”яток народу;
  • - забезпечення всебічного розвитку дитини, як цілісної особистості, її здібностей та обдарувань.

Головні напрямки роботи:

• - розвиток пізнавальних та інтелектуальних здібностей учнів;
  • - розвиток логічного та образного мислення школярів;
  • - виховання національної свідомості учнів;
  • - виховання шанобливого ставлення до родинних цінностей;
  • - підвищення фахового рівня вчителів;
  • - розвиток учнівського самоврядування.

З історії

Чернівецького ліцею №21

60 - ті роки ХІХ ст. - В селі Рогізна (так в австрійських документах називається мікрорайон, в якому розташована школа) було споруджено початкову однокласну школу з німецькою мовою викладання. Функціонувала вона на кошти місцевої общини та пожертви заможніх жителів, зокрема місцевого барона Ксенофона Мустеци.

1874 р. - Шкільна рада общини Рогізна через Шкільну Крайову раду звертається до уряду з проханням про переведення однокласної початкової школи в шестикласну. Початок 90-х років уряд задовільнив прохання Шкільної Крайової ради.

ХІХ ст. - Школа стає шестикласною з німецькою мовою викладання. На викладання української мови виділяється дві години.

1918 р. - У зв’язку з окупацією Буковини Румунією, на підставі наказу нової влади, школу переведено на румунську мову викладання з однією годиною української мови.

1940 р. - Школа в Рогізні стає україномовною з обов’язковим вивченням російської мови.

1945 р. - Заклад отримує статус восьмирічної школи села Рогізна Садгірського району Чернівецької області.

60 – 70-і рр. ХХ ст. - У зв’язку з запровадженням адміністративної реформи, селище Рогізна стає складовою частиною міста, а школа отримує статус восьмирічної школи №39 м.Чернівців.

4 жовтня 1972 р. - У новозбудованому приміщенні, по вулиці Карбулицького, 4, починає функціонувати Чернівецька загальноосвітня середня школа № 39.

2013 р. - Школа відсвяткувала 40-ліття своєї нової історії. Відновлюючи історичну справедливість, протягом останніх років учні ІІІ ступеня школи навчаються за філологічним профілем. Старшокласники мають можливість вивчати рідну мову та літературу по 8 годин в тиждень.

28.10.2021р. відповідно до рішення сесії Чернівецької міської ради заклад отримав назву Чернівецький ліцей №21 Чернівецької міської ради.