З 13 по 20 березня у ліцеї проводився тиждень трудового навчання та технологій, в рамках якого відбулися майстер-класи з сервірування столу, з кулінарії, виготовлення підставок під гаряче. Протягом тижня вчителі, учні та батьки мали змогу переглянути виставку найкращих творчих робіт наших учнів (вчителі трудового навчання Ланівський М.Д., Демкович Н.І). Цікавою та пізнавальною була екскурсія з учнями 9 класу в БТДЮ для ознайомлення з технікою ткацтва (керівник гуртка Воронюк Г.Ш.) . Всі учасники екскурсії прийняли участь у майстер - класах з ткацтва та шиття (керівник гуртка Сиротюк С.В.) Проведені заходи посилили інтерес учнів до предмета, дали змогу глибше пізнати нові техніки,хоббі. Кожен знайшов для себе щось нове і несподіване. Всі відчули натхнення та позитив. Творчість немає меж.

... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: vasydymashok | Дата: 2023-03-29 | Коментарі (0)