Семінар-практикум класних керівників.

26 лютого на базі школи проведений семінар- практикум класних керівників шкіл міста на тему "Педагогічна культура й особистісні якості класного керівника Нової Української Школи". В роботі взяли участь учителі та учні школи. Відкрила семінар Німіжан С.К., методист ММЦ. Заклад представив директор школи Димашок А.Д., а родзиночкою стало привітання для гостей учнів 2-4 класів. Свою роботу представила Николин А.П., а 6 клас виконав пісню й подарував гостям приємні сувеніри, вишиті власноруч. Ланівський М. Д. здивував цікавим майстер-класом із писанкарства, а 10 клас разом із класним керівником Стьопкіною Ж. М. - іскрометним виступом "Вчимося бути толерантними, або Епізод з життя 10 класу". Практичний психолог Гаврилець І.М. надала учасникам можливість визначити  типи вчителів та поміркувати над помилками чи позитивними моментами. Побували гості і в шкільному краєзнавчому музеї "Свічадо", де під керівництвом Гамаль Н.М. екскурсії провели учні 9 класу. У заключному слові методист ММЦ Німіжан С. К. наголосила на необхідності й важливості виховної роботи в Новій Українській Щколі, в якій ключову роль відіграє особистість класного керівника.

Переглядів: 244 | Додав: cvznz39 | Рейтинг: 0.0/0