Методичне об'єднання асистентів вчителів

29 січня в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методоб`єднання асистентів вчителів на тему: "Лялька як персона". З презентацією школи у віршованій формі виступила Удут Тетяна Флоріївна разом із учнями молодших класів. А також гостей методоб`єднання привітали із пройдешніми святами учні 4 класу з ученицею 3-Б класу Ткачук Елізавєтою та та учнем 5 класу Мандрюком Кіріллом, які знаходяться на інклюзивній формі навчання, з класоводом Мудрою Альоною Степанівною колядкою "Ой сивая тая зозуленька". Головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради Починок Анжела Іллівна ознайомила із змінами антикорупційного закону, який вступив в дію з січня поточного року. Вихователь-методист дошкільного навчального закладу №19 ЦРД "Барвінок" Ісопенко Діана Юріївна провела майстер-клас "Лялька як персона".

Методист ММЦ Гуменюк Юлія Олександрівна оглянула нові аспекти підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році.

Переглядів: 365 | Додав: cvznz39 | Рейтинг: 0.0/0