Літній мовний табір 2023: день 4
2023-06-15, 5:54 PM

Пришкільний табір «Вітрила».

День 4-ий пройшов під гаслом «Ми любимо Україну!», він був насичений цікавими й пізнавальними конкурсами й іграми: «Відгадай слово», «Зіпсований телефон», «Продовж речення…».

Діти з задоволенням брали участь у всіх іграх та конкурсах, а в перерві ласували смачним печивом, пили корисний трав'яний чай, слухали найкращу українську музику та ділилися своїми враженнями.

Найбільш експресивним та емоційним виявився конкурс «Найкрутіший», перемогу в якому здобула учениця 7 класу Евеліна Слюсар, а нагородою для неї стала крута патріотична сумка-шопер.

Корисним для дітей став час з практичним психологом ліцею, яка провела інтерактивну гру «Коло безпеки», ознайомила дітей з ознаками насильства, їх різновидами. Діти зрозуміли, як протидіяти домашньому насильству.

І традиційно – фізичні активності. Сьогодні це командна гра «Крок до здоров’я».

Ще один чудовий день добіг кінця…

До зустрічі завтра!!

Категорія: Щоденник літнього мовного табору | Додав: vasydymashok