Літній мовний табір 2023: День 1

Промінців домалювало.

А блакитним сонцю треба

Підфарбовувати небо.

Такими словами розпочалося у Чернівецькому ліцеї №21 відкриття дитячого пришкільного табору «Вітрила», яке відбулося 12 червня 2023 року.

Цього дня ліцей гостинно прийняв в свої обійми дітей, які вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.

У цьому році в пришкільному таборі «Вітрила» відпочиватиме 30 дітей. Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Тому в пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.

Перший день в літньому пришкільному таборі «Вітрила» пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми, відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день буде корисним та яскравим!

Категорія: Щоденник літнього мовного табору | Додав: vasydymashok
Переглядів: 74 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0