Літній мовний табір 2023: день 5
2023-06-16, 8:12 PM

Ось і настав день закриття табору «Вітрила». Діти були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято.

Закриття табору розпочалося з урочистої лінійки, де діти змогли показати свої таланти. Потім вихованці мали бесіду з соціальним педагогом на тему «15.06 - День захисту людей похилого віку», у якій йшлося про повагу до літніх людей та допомогу їм. Продовжив роботу в цей день спортивний квест «Games-2023», а також діти створювали групові проєкти «My summer plans».

День перервав сигнал повітряної тривоги, тому конкурс малюнків на асфальті «Ми незламні, ми сильні, ми непереможні», який запланували провести у дворі школи, продовжився в бомбосховищі. Та це не завадило дітям проявити свою фантазію – і малюнки видалися на славу!

Тож ми всі скажемо: «Прощавай, таборе! Привіт, канікули! З нетерпінням будемо чекати наступного літа!"

Категорія: Щоденник літнього мовного табору | Додав: vasydymashok
Переглядів: 45 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0